KAIP TINKAMAI SUPAKUOTI SIUNTINĮ ?

Europos šiaurinėje dalyje, Jutlandijos pusiasalyje, įsikūrusi Danijos Karalystė masina emigrantus iš kitų šalių. Ieškančius geresnių gyvenimo sąlygų persikelti į Daniją vilioja vienos laimingiausių tautų statusas, aukštas pragyvenimo lygis. Bet šalis patraukli ne tik fiziniams asmenims – ryšiai su Danijos verslo sektoriuje veikiančiais subjektais trokštami daugelio įmonių Europoje ir ne tik. Matyti, kad šalis patraukli ir norintiems čia kurti gyvenimą, dirbti, ir užmegzti bei plėtoti verslo santykius. Tad nenuostabu, kad į Daniją keliauja dideli siuntų srautai. Siuntos siuntimo procese reikšmingas vaidmuo tenka ir siuntėjui, kuris yra atsakingas už tinkamą siuntos supakavimą. Taigi, kaip tinkamai supakuoti siuntinį?
Pakuodami savo siuntinį turite atsižvelgti į porą kertinių aspektų: pirma, siunta turi būti supakuota taip, kad jos turinys būtų apsaugotas nuo pavojų, kuriuos galima patirti transportavimo metu; antra, siuntinys, jo pakuotė neturi pakenkti kitoms siuntoms.

Naudingi patarimai, jei siunčiate siuntinį į Daniją

Siuntinio pakavimui rinkitės naujas pakuotes – taip užtikrinsite kokybišką supakavimą ir išvengsite problemų, kurių gali pridaryti pakartotinai naudojama pakuotė. Prioritetą teikite standžioms pakuotėms, pavyzdžiui, dėžutėms. Atkreipkite dėmesį, kad dėžutės kraštai būtų lygūs. Labai svarbu tinkamai užpildyti tuščią ertmę, atsiradusią įdėjus siunčiamą daiktą į dėžę. Tam naudokite specialią medžiagą, neleisiančią siuntos turiniui judėti.
Siunčiami daiktai dėžėje turi būti „įkurdinti“ stabiliai, todėl nedarykite vienos dažniausių klaidų – netaupykite pakavimo medžiagos.
Pasirinkite pakuotę, kuri matmenimis atitinka Jūsų siunčiamą daiktą – nei pernelyg didelė, nei juo labiau per maža.
Jei siųsite dūžtančius, trapius daiktus, tai kiekvieną pakuokite atskirai ir pasistenkite supakuoti taip, kad jie nesiliestų prie dėžės šonų, dugno.
Dėžės nebūtinos daiktams, kurie yra neišardomi, vientisi, neturi aštrių kampų ir pan., pavyzdžiui, lentoms, lagaminams, plokštėms.
Jei siunčiate prekę pirkėjui, rekomenduojama ją supakuoti į papildomą – transportavimui skirtą – pakuotę.

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?

Pakuojant siuntą svarbu ne tik pati pakuotė, bet ir kai kurie kiti aspektai, pavyzdžiui:

  • jei siunčiate tarą su skysčiais, būtinai patikrinkite, ar ji sandariai uždaryta;
  • lipni juosta turi būti prikibusi tvirtai, kampukai neatsiklijavę;
  • dūžtantys daiktai vienas prie kito nesiliečia, jie supakuoti atskirai ir kiekvienas tinkamai;
  • pakuotė tvirta ir atlaiko statinį spaudimą, kuris jos pačios svorį viršija iki penkių kartų;
  • siunčiant itin didelių gabaritų siuntą reikia naudoti padėklą, prie kurio daiktas turi būti pritvirtintas tvirtai ir stabiliai.

Siuntos į Daniją – viena populiariausių krypčių Europoje. Kadangi siuntų keliauja daug, tad tinkamas supakavimas – reikšmingas aspektas, siekiant sėkmingos siuntinio kelionės iki gavėjo.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Daniškas tel. nr.: +45 50 10 60 70

Lietuviškas tel. nr.: +370 67 50 75 51

Email adresas: info@judam.lt

Facebook: @judamsuvejeliu

APIE MUS

UAB „Lorem Ipsum“
Įmonės kodas: 000000000
Licencijos nr. LIC-000000-LU
PVM mokėtojo kodas LT000000000000
Registracijos nr. 000000, VĮ Registrų centras

PARAŠYKITE MUMS

8 + 2 =